Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Twoje spersonalizowane prezenty wspierają 5 Fundacji.

Wspieramy wspaniałych ludzi i produkujemy spersonalizowane prezenty. Wspieraj ich razem z nami!

Ludzi, którzy poświęcają swoje życie dzień za dniem, żeby pomagać innym. Dołącz do nas, bo warto być solidarnym z tymi, którzy dają z siebie najwięcej i warto zamawiać spersonalizowane prezenty, które są wyjątkowe.

  1. Amnesty International Polska – szanujemy ich za nieustającą pokojową walkę o wolność ludzi do bycia sobą i swobodnego wyrażania swojej opinii.
  2. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – po prostu uważamy, że nie ma większego serca niż Jurek Owsiak. Co więcej, można powiedzieć – ogromny szacunek.
  3. Greenpeace Polska – za nieustanne monitorowanie działań krajów w zakresie ochrony przyrody i dzikich zwierząt. Oni naprawdę mówią otwarcie o problemach związanych ze zrównoważonym rozwojem i punktują populistyczne decyzje rządów. Uważamy, że ten głos powinien być jak najsilniejszy.
  4. Kampania przeciw homofobii – za to, że walczą o szacunek dla każdego niezależnie od tego, kogo kocha.
  5. Schronisko dla zwierząt „Na Paluchu” – kochamy ich za podejście do zwierząt, z miłością i troską. Oraz za przyjęcie i opiekę nad psami z Radys,  jednego z najbardziej traumatycznych psich przeżyć.

Cele dobraliśmy subiektywnie, ale każdy cel, który wspieracie, jest przez nas weryfikowany.

Ale chcemy poznać więcej wspaniałych ludzi i jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Jeśli znasz ludzi, którzy tworzą organizację pozarządową lub fundację, ludzi którzy naprawdę robić coś ważnego i poświęcają swoje życie dla innych, napisz do nas na sklep@decomeria.com. Chcemy, żeby było nas coraz więcej i żebyśmy wspierali tych na pierwszej linii.

Możesz zamówić spersonalizowane prezenty i dowiedzieć się więcej na temat personalizacji tutaj.

Spersonalizowany prezent plakat na zamówienie Spersonalizowane prezenty