Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Zwroty i reklamacje (Rama Plakat)

Decomeria plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezentZwrot – Plakat

Każdy plakat jest drukowany na Twoje zamówienie, dlatego nie przyjmujemy zwrotów. Plakatów nie ma na magazynie, ich druk rozpoczyna się dopiero po wybraniu przez Ciebie motywu i rozmiaru plakatu.

Decomeria plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezentZwrot – Rama

Każda rama podlega zwrotowi w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny. Odeślij ją do nas w ciągu 14 dni starannie zapakowaną, żeby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu (zabezpiecz miękkim materiałem szkło i oznacz na opakowaniu, że wysyłasz paczkę zawierającą szkło. To bardzo ważne, żeby szyba nie uległa zniszczeniu podczas transportu). Niezwłocznie od otrzymania przesyłki z ramą zwrócimy Ci pieniądze za zakup ramy oraz pokryjemy koszty transportu zwrotnego ramy wysłaną kurierem DHL do kwoty 18zł. Zwrot ramy przyjmujemy jedynie kurierem, ponieważ w paczkomatach element szklany jest narażony na uszkodzenie. Jeśli chcesz złożyć reklamację ramy, opisz nam problem i wyślij zdjęcia. Odpiszemy Ci w ciągu 7 dni z propozycją rozwiązania tej sytuacji.

Decomeria plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezentReklamacja

Uwzględniamy natomiast reklamacje wad lub uszkodzeń dla wszystkich naszych produktów. Jeśli chcesz złożyć reklamację, opisz nam ją dokładnie, datę wystąpienia wady lub uszkodzenia i zrób zdjęcia wady, lub uszkodzenia plakatu. Napisz jakiej formy rekompensaty oczekujesz. Odpowiemy Ci w ciągu 7 dni i w ciągu 14 dni zwrócimy pieniądze, jeśli Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie.

W sprawie zwrotów i reklamacji pisz do nas na adres katarzyna.smarczewska@decomeria.com. Reklamację możesz również złożyć łatwo przez naszą stronę na Facebooku.