Dekoracje do domu plakaty grafiki obrazy spersonalizowane prezenty dodatki do domu

Dekoracje do domu – pytania i odpowiedzi

Nasz sklep dostarcza najwyższej jakości dekoracje do domu. W procesie projektowania produkcji oraz zakupu może się pojawić wiele pytań, na które możesz naleźć odpowiedzi poniżej:

W jaki sposób dostanę potwierdzenie mojej dotacji?

Każda Twoja dotacja na wybraną organizację lub fundację jest realizowana oddzielnym przelewem z unikalnym numerem Twojego zamówienia w tytule. Potwierdzenie dostaniesz od nas emailem w formie pliku pdf.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Każdy plakat jest drukowany na Twoje indywidualne zamówienie. Po wydruku plakaty schną 24 godziny, żeby kolory nie uległ zniszczeniu podczas transportu. Kontrolujemy twoje plakaty pod względem jakości papieru oraz kolorów i starannie pakujemy w tubę i kartonowe pudło.

Czy mogę zawiesić plakaty bezpośrednio po otrzymaniu przesyłki?

Tak. Plakaty mogą wymagać rozprostowania, bo są drukowane na papierze bawełnianym o wysokiej jakości i wysokiej gramaturze, który jest sztywny. Rozprostowuj plakaty rozłożone w bezpiecznym i suchym miejscu bez obciążania lub przygniatania ich. Plakaty to dekoracje do domu, które są wyeksponowane i ich jakość jest bardzo ważna. Dla nas jakość druku plakatów to absolutny priorytet, więc Twoje plakaty na pewno będą miały piękne kolory i będą trwałe.

Jak przechowywać plakat?

Plakaty możesz zdjąć i schować na kilka miesięcy lub lat. Nic się z nim nie stanie, jeśli umieścisz je bezpiecznie w tubie i będziesz przechowywać w suchym miejscu. Po wyjęciu plakaty będą wymagały rozprostowania przez 24 godziny, ale odradzamy przygniatanie lub obciążanie, ponieważ może to odkształcić papier. Plakat przechowywany prawidłowo to dekoracje do domu, które możesz się cieszyć przez długie lata, a nawet podarować lub wymienić z przyjaciółmi.

Jak będzie wyglądać wysyłka, jeśli zamówię plakaty wraz z ramą?

Jeśli zamówisz plakaty wraz z ramami, będą one już osadzone i możesz je od razu powiesić na ścianie.  Nasze ramy mają specjalne łatwo otwierane zaczepy z tyłu, więc wymiana plakatów na nowe zajmie Ci tylko chwilkę. Możesz w ten sposób zmieniać wystrój swojego wnętrza w zależności od pory roku, nastroju albo wyglądu wnętrza.

Dlaczego sprzedajemy plakaty w zestawach?

Każdy zestaw plakatów został dobrany tak, żeby tworzył estetyczną całość i opowiadał wyjątkową historię. Możesz powiesić plakaty w salonie obok siebie lub na sąsiadujących ścianach, lub w sąsiadujących pomieszczeniach. Takie dekoracje do domu będą do siebie pasowały i będą opowiadały historię, która jest dla Ciebie ważna.

Co robimy, żeby chronić środowisko?

Ta sprawa jest dla nas absolutnie priorytetowa. Nie używamy chemicznych wybielaczy, kwaśnych środków chemicznych. Każdy materiał, którego używamy, jest naturalny, zaczynając od bawełnianego papieru, pigmentowych tuszy bez kwaśnej chemii, ram bez pleksi. Wyeliminowaliśmy plastik z naszych produktów i nie wysyłamy plastikowych zatyczek do tub, tylko pakujemy je w papierowe kartony. Wspieramy organizacje walczące o środowisko naturalne. Jeśli możemy zrobić więcej, napisz do nas. Często nie zdajemy sobie sprawy, że dekoracje do domu też powinny być zrobione z przyjaznych, naturalnych materiałów, bo znajdują się w naszej sypialni albo pokoju dziecka. Dlatego warto zwracać uwagę, czy są wydrukowane na 100% bawełnianym papierze (a nie z domieszką plastiku lub chemicznych kwaśnych wybielaczy) i czy druk jest trwały pigmentowy.

Jak dobrać ramę?

Dobierz ramę tak, aby wymiary ram zgadzały się z wymiarami plakatów. Każdą ramę można wieszać w poziomie i w pionie, więc możesz kupić zestaw pionowych i poziomych plakatów i wieszać je w tej samej ramie pod warunkiem, że wymiary w cm są identyczne. Na przykład plakat pionowy 30cm x 45cm i plakat poziomy 45cm x 30cm możesz powiesić w tej samej ramie oznaczonej jako 30cm x 45cm. Plakat razem z dobrze dobraną nowoczesną ramą dopiero razem tworzą piękne dekoracje do domu.

Więcej na temat personalizacji plakatów przeczytasz więcej w osobnym artykule.

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze ramy napisz do nas na adres email sklep@decomeria.com lub skontaktuj się poprzez messengera naszego profilu na Facebooku.

Decomeria.com Plakaty grafiki obrazy dekoracje do domu