Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Kupuj prezenty bezpiecznie – 3 bezpieczne formy płatności do wyboru

Chcemy, żebyś mogła/mógł bezpiecznie zapłacić za zakupy i prezenty w naszym sklepie internetowym, dlatego oferujemy Ci kilka form płatności do wyboru:

  • Przelew na nasze firmowe konto bankowe o numerze 86 1140 2004 0000 3102 8053 1205 bezpośrednio z Twojego banku. Podaj nam numer zamówienia w tytule, żebyśmy mogli łatwiej zidentyfikować Twoje zamówienie. Jeśli masz konto w mBanku, twój przelew będzie widoczny w ciągu kilku minut na naszym koncie i będziemy mogli zacząć realizować Twoje zamówienie natychmiast po zakupie. Jeśli płacisz z innego banku, będziemy widzieli opłacone zamówienie w ciągi 24 godzin.
  • Płatność poprzez bezpieczne płatności PayU, która obsługuje wszystkie polskie banki oraz szybkie płatności Blik, więc możesz zrobić przelew bezpośrednio ze swojego banku. Płatność jest widoczna na naszym koncie najpóźniej po 24 godzinach od poprawnie sfinalizowanego przelewu.
  • Płatność za pobraniem, czyli gotówką przy odbiorze przesyłki. Taka płatność jest o 5 zł droższa u firm transportowych, dlatego wybierz specjalną formę wysyłki opisaną „Za pobraniem”.
  • Jeśli kupujesz nasze plakaty na prezenty, możesz podać nam adres obdarowanej osoby, a my wyślemy Twój prezent.
  • Plakaty kupowane na prezenty możesz spersonalizować. Możesz również spersonalizować plakat, który wybierzesz dla siebie, aby cieszyć się wyjątkową i niepowtarzalną dekoracją do domu. Więcej na temat personalizacji znajdziesz w tym artykule.
  • Wszystkie dane, które nam podajesz, są bezpieczne i są chronione tajemnicą. W każdej chwili możesz je sprawdzić lub skasować zgodnie z polityką prywatności.

Wybierz najwygodniejszy sposób płatności dla siebie. W razie pytań możesz szybko skontaktować się z nami poprzez messengera na naszym profilu Decomeria na Facebooku.

Decomeria Plakaty grafiki obrazy prezenty