Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Czas i koszty dostawy plakatów i ram

Dostawa Waszych zamówionych plakatów i ram jest dla nas priorytetem, dlatego czas pakowania skracamy do niezbędnego minimum.

Przy dostawie plakatów i ram współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami: kurierami DHL, a w okresie Świątecznym również z kurierami DPD i kurierami InPost, żeby Wasze zamówienia docierały jak najszybciej. Dla Waszej wygody wysyłamy również przez InPost Paczkomaty. Plakaty wysyłamy w zależności od Waszych preferencji kurierem lub poprzez paczkomaty, natomiast ramy zawsze rekomendujemy wysłać kurierem, ponieważ szyba może pęknąć podczas wkładania i wyjmowania ram z paczkomatów.

Pamiętajcie, żeby sprawdzić stan techniczny plakatów podczas odbioru przesyłki w obecności kuriera. Jeżeli zauważycie, że któryś z plakatów lub ramy są uszkodzone, odmówcie ich przyjęcia i przestrzegajcie poniższej procedury:

Procedura odbioru przesyłki:

  1. Podczas odbioru należy sprawdzić stan techniczny produktu w obecności kuriera.
  2. W przypadku jeżeli Produkt jest uszkodzony należy zabezpieczyć przesyłkę i zwrócić przesyłkę kurierowi (odmówić odbioru przesyłki z uszkodzonym Produktem).
  3. Następnie należy niezwłocznie poinformować Sprzedawcę o zaistniałej szkodzie drogą mailową lub telefonicznie.
  4. Po otrzymaniu zwróconej przesyłki z uszkodzonym produktem i pozytywnej weryfikacji zaistniałego uszkodzenia Produktu, Sprzedawca zrealizuje zamówienie ponownie.
  5. Przy ponownej wysyłce zamówienia Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wyboru sposobu dostawy.

Jeśli jednak do Waszej miejscowości dojeżdża inny dostawca, któremu ufacie, napiszcie do nas na adres email sklep@decomeria.com, lub poprzez messengera na nasz profil Decomeria na Facebooku, a wyślemy Waszą preferowaną formą dostawy w cenie nie wyższej niż w naszej ofercie.

Czas dostawy to średnio od 1 do 3 dni roboczych i jest uzależniony od dostawcy oraz pory roku. W okresie poprzedzającym czas Świąt Bożego Narodzenia ten czas może się wydłużyć nawet do 5-7 dni.

Koszty dostawy plakatów to niezależnie od ilości zamówionych sztuk produktów:

  • Kurier 18zł
  • Paczkomaty InPost 14zł – podczas składania zamówienia wybierz swój preferowany paczkomat na mapie
  • Kurier za pobraniem (płatne gotówką przy odbiorze) 23zł

Pamiętajcie, że paczka w paczkomatach InPost czeka tylko 48 godzin. Po otrzymaniu SMS-a bezpośrednio od InPost, o umieszczeniu Twojej przesyłki w paczkomacie, odbierz ją bez zwłoki. Jeśli nie możesz odebrać przesyłki, skontaktuj się z InPost i przedłuż oczekiwanie swojej paczki lub przekieruj ją do innego paczkomatu, gdzie będzie mógł ją odebrać ktoś zaufany w Twoim imieniu.

Na każdym etapie składania zamówienia i dostawy możesz się z nami również kontaktować telefonicznie. Wszystkie dane znajdziesz tutaj.

Decomeria Plakaty grafiki obrazy prezenty
logo