8. Pokój dziecięcy – drukowane obrazy dla dzieci „Zwierzęta z Magicznej Krainy”

Opublikowano
Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Pokój dziecięcy – przedstawiamy premierę naszej nowej linii drukowanych bajkowych akwareli dla dzieci.

Każdy obraz jest drukowany na podstawie ręcznie malowanej akwareli i przedstawia inne Zwierzątko z Magicznej Krainy. Pokój dziecięcy nie może się bez nich obejść!

Znajdziecie tutaj plakaty o różnych wymiarach i przepięknych kolorach. Każdy maluch znajdzie tutaj coś dla siebie, niezależnie od wieku. Nasze plakaty to doskonała dekoracja, która nada magii w pokoju Twojego dziecka i pozwoli Wam wspólnie przeżywać przygody naszych obrazkowych zwierzaków (więcej informacji o serii obrazków do pokoju dziecięcego znajdziecie na naszym profilu na Facebooku). Opowiadanie historii naszej dzielnej drużyny z Zaczarowanej Krainy zwierząt do zadań specjalnych z jednej strony obudzi w Was dusze bajkopisarza, z drugiej rozwinie wyobraźnię Waszego dziecka.

Nasze plakaty dziecięce to też doskonały pomysł na prezent. Nasze obrazy nie blakną i mają przepiękną fakturę papieru. Nasze plakaty są długowieczne – możesz je dowolnie wymieniać, przechowywać lub podarować je komuś innemu – spokojnie przetrwają nawet 100 lat.

Warto pamiętać, że nasze plakaty są w 100% ekologiczne – nasz druk jest bawełniany i nie zawiera żadnych sztucznych elementów takich jak kwaśne chemikalia i plastik, który jest zmorą dla naszej planety i zanieczyszcza w szczególności morza i oceany. Los planety jest dla nas ważny. Pokój dziecięcy będzie zdrowy i bezpieczny.

Do każdego obrazu można dokupić nowoczesne klasyczne ramy, które są produkowane z włókien drewnianych (które się nie wypaczają) i są bardzo trwałe. Dzięki obrotowym zapinkom możesz bardzo łatwo wymieniać plakaty i Twoje mieszkanie nigdy nie będzie nudne. Zdjęte plakaty możesz przechowywać w tekturowych tubach, które Ci wyślemy.
Dodatkowo przeznaczamy 10 zł z każdego zakupionego plakatu lub ramy na wybrane przez Ciebie cele charytatywne.

Przedstawiamy Wam Wiewiórkę Anię, Rudzika Radka, Sarenkę Sonię, Manuelę mamę Polarnego Misia oraz trzech lisich braci Leona, Lotariusza i Lesława, od Waszej i Waszego dziecka wyobraźni zależy jakie przygody będą przeżywać w Magicznej Krainie, którą będzie pokój dziecięcy. A jeśli chcecie być również ekspertami w sprawach leśnych zwierząt, sprawdźcie fakty na temat ich życia w Wikipedii.

Możemy Wam zdradzić, że zwierzątek w pokoju dziecięcym może przybywać, bo zawładnęły nasze serca. 🙂

Zapraszamy do naszego sklepu!

pokój dziecięcy pokój dziecinny obrazki plakaty grafiki akwarele niedźwiedź polarny pokój dziecięcy pokój dziecinny obrazki plakaty grafiki akwarele lis pokój dziecięcy pokój dziecinny obrazki plakaty grafiki akwarele wiewiórka pokój dziecięcy pokój dziecinny obrazki plakaty grafiki akwarele sarna jeleń

pokój dziecięcy pokój dziecinny obrazki plakaty grafiki akwarele