2. Jak kupione plakaty wspierają wybrane fundacje?

Opublikowano
Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Plakaty zakupione w naszym sklepie wspierają fundacje, organizacje pomagające ludziom, naturze lub zwierzętom.

Czy wiesz, że kupując nasz plakat, możesz bardzo łatwo pomagać?

Kupując plakaty do dekoracji domu, wybierz cel, który chcesz wspierać, a my zajmiemy się resztą. Zrobimy przelew z unikalnym numerem Twojego zamówienia w tytule i wyślemy Ci skan potwierdzenia przelewu.

Jeśli nie możesz się zdecydować kogo wspierać i nie wybierzesz żadnej organizacji, my i tak wybierzemy za Ciebie i zrobimy przelew na rzecz jednej z wybranych fundacji. Tak to u nas działa.
Każdy plakat, który sprzedajemy, będzie miał wydrukowany napis w widocznym miejscu „Pomagam: (i tu będzie nazwa Fundacji, którą wybierzesz).”  Jeśli chciałbyś zmienić napis na plakacie, albo z niego zrezygnować napisz do nas komentarz podczas zakupu.

Każdy nasz plakat promuje ideę solidarności, współpracy i wzajemnej pomocy!

 

Fundacje, którym pomagamy to wiarygodne organizacje, które wielokrotnie udowodniły swoją użyteczność. Kupując nasze obrazy lub grafiki kupujesz jednocześnie spersonalizowane prezenty na każdą okazję. Dlaczego spersonalizowane prezenty są tak cenne? Bo obdarowany wie, że kupując je, myślałeś o nim lub o niej.  Kupując personalizowany plakat, zestaw plakatów albo galerię, możesz wybrać wsparcie dla fundacji, ważnej dla osoby, której chcesz podarować prezent. Dodatkowo na plakatach możesz zamówić wydruk dedykacji lub swojego imienia. Wtedy prezenty, które podarujesz, będą zawsze Cię przypominały.

Jeśli nadal się zastanawiasz, jak dokładnie to działa, najlepiej rozpocznij proces zakupu plakatu. Aby to zrobić, przejdź na stronę produktów i wybierz plakat lub zestaw, który Ci się podoba. Po przejściu do kasy pojawią Ci się okno wyboru, gdzie możesz wybrać Fundację (na przykład WOŚP), którą chcesz wesprzeć oraz dodać personalizację.  W komentarzu do zamówienia napisz nam, jaki spersonalizowany tekst chcesz zamieścić na plakacie, a my przygotujmy i prześlemy Ci projekt graficzny, który dla Ciebie wydrukujemy. Możesz jeszcze raz zweryfikować, jak Twoje dekoracje będą wyglądały po wydrukowaniu i nanieść ostatnie poprawki. Podczas realizacji zamówienia bądź z nami w kontakcie sklep@decomeria.com