Plakaty i galerie ścienne naszych klientów

Prezentujemy Wam plakaty i galerie nadesłane przez naszych klientów.

Dziękujemy Wam za Wasze zakupy, nadesłane zdjęcia i komentarze. Wasze zaangażowanie i sugestie dotyczące sklepu są dla nas bezcenne. Cieszymy się razem z Wami, jeśli plakaty prezentują się pięknie w Waszych salonach lub sypialniach dlatego każdy, kto wyśle do nas swoje zdjęcia z plakatem zawieszonym na ścianie lub ustawionym na półce otrzyma dodatkowy kod rabatowy w wysokości 10% na następne zakupy (kod nalicza się dodatkowo na inne otrzymane u nas kody rabatowe i zniżki).

Oto kilka przykładów, które otrzymaliśmy:

 

 

Plakaty grafika z kobietą i Piwonie na ścianę do salonu
Plakat Piwonie
Plakaty na ścianę Piwonie grafika
Plakaty Piwonie

Natalia P. „Właśnie dostałam paczkę i plakaty są naprawdę przepiękne. Papier, na którym są drukowane, jest sztywny i ma chropowatą fakturę.
Widać, że jest bardzo dobrej jakości. Zamówiłam ramki i są grubsze, niż się spodziewałam, ale bardzo solidne. Jeszcze nie wiem, gdzie je powiesić.”
Wybrana fundacja: WOŚP.

 

Anna S. „Jestem zaskoczona, jak porządne ramy dostałam. Kupowałam przedtem ramy z …. i one zawsze się wypaczały. Jak dłużej wisiały, to górna listwa, zaczynała się wyginać. Tylna płyta była jakaś niedopasowana. Wasze ramy są naprawdę super porządne i dopasowane. I dobrze, że dołączacie te gwoździki do wieszania, bo akurat miałam za krótkie.” Wybrana fundacja: WOŚP.

 

 

Ania K. ” Dostałam zamówione Piwonie. Żałuję, że nie zamówiłam większego formatu plakatu. Poza tym wszystko ok.” Wybrana fundacja: Amnesty International.

 

 

 

 

Plakaty napisy

 

Bartek i Karolina „Zamówiliśmy plakat Break Free, bo chcieliśmy go mieć. Ożywił cały pokój i bardzo zwraca uwagę gości. Jak będziecie mieli plakaty z napisami, to chętnie dokupimy, żeby stworzyć galerię. Wymiana plakatów jest bardzo prosta.” Wybrana fundacja: Kampania Przeciw Homofobii.

 

 

 

 

Plakaty peonie

 

Zofia T. „Zamówiłam Piwonie, bo lubię kwiaty. Każdy pokój mam w kwiatach albo żywych, albo na ścianie, albo na pościeli. Zawieszę plakaty w sypialni. Ta kobieta jest do mnie podobna, więc mogę udawać, że to mój portret. Hahaha.” Wybrana fundacja: Schronisko dla zwierząt „Na Paluchu”.

 

 

 

 

Plakaty znak zodiaku

Basia B. „Zamówiłam mój znak zodiaku, ale jestem zawiedziona, że jest tak mały. Jakość bez zarzutu, ale będę musiała dokupić inne, żeby to jakoś wyglądało na ścianie. Żałuję, że nie zamówiłam tego większego. Mój kącik z biurkiem do pracy musi jeszcze poczekać na prawdziwą galerię. Na pewno zamówię następne z tej serii, bo są bardzo oryginalne” Wybrana fundacja: WOŚP.

Więcej znaków zodiaku znajdziecie tutaj.