4. Plakaty do druku czyli jak drukujemy

Opublikowano
Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty
84 / 100

Dlaczego warto wybrać plakaty do druku razem z oferowanym przez nas drukiem Fine Art Printing? Bo stawiamy na jakość, kolory, które nie blakną i piękną fakturę grubego, bawełnianego papieru.

Plakaty do druku są często drukowane na gorszej jakości papierze nasączonym chemicznymi wybielaczami z dodatkiem plastiku. U nas plakaty są w 100% bawełniane, a na kolory dajemy 100 lat gwarancji.

Drukujemy na najlepszym dostępnym na rynku papierze. Papier do druku naszych plakatów składa się w 100% z włókien bawełnianych i ma gramaturę 300g (gramatura to standaryzowana waga 1m kwadratowego papieru. Im mniejsza gramatura tym papier cieńszy i mniej odporny na zniszczenie). W naszym papierze nie ma sztucznych włókien, przy jego produkcji nie tworzy się mikro plastiku, który zanieczyszcza nasze morza i oceany.

plakaty do druku druk plakatów
plakaty do druku

Nasze plakaty spełniają warunki Fine Art Printing – plakaty drukowane na papierze i pigmentach, których używamy, wiszą w najlepszych naszych galeriach, a także najsłynniejszych galeriach i muzeach Londynu, Paryża i Nowego Yorku.  

Dlaczego oferujemy najwyższą jakość na rynku? Ponieważ wierzymy, że fajnie jest mieć możliwość zmiany aranżacji swojego mieszkania w łatwy i szybki sposób, a nasze plakaty mogą być przechowywane w suchym miejscu i wieszane na nowo i nigdy się nie znudzą. Zawsze będą wyglądać jak nowe.

Ciesz się wymianą plakatów tak często jak chcesz.