5. Plakat według standardów Fine Art Printing

Opublikowano
Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Każdy plakat, obraz i grafikę drukujemy tylko według najwyższych standardów Fine Art Printng.

Aby plakat spełniał warunek Fine Art Printing musi respektować środowisko i używać najwyższej jakości składników papieru oraz profesjonalnych technik druku:

  • 12 kolorowy druk (przeciętne drukarki korzystają z 4 kolorów).
  • druk nieblaknącymi tuszami pigmentowymi w oparciu o bazę żywiczną (nie używamy tuszy rozpuszczalnikowych, które niszczą środowisko).
  • papier z naturalnych włókien bez kwaśnych dodatków chemicznych (kwaśne dodatki przenikają do ekosystemu i powodują kwaśne deszcze).
  • papier, który spełnia normę ISO 9760 i jest tzw. papierem muzealnym, nie żółknie i spełnia standardy papierów archiwalnych, które można przechowywać dziesiątki lat bez utraty jakości kolorów.
  • korzystamy z profili barwnych, gdzie papier jest kalibrowany pod dany egzemplarz drukarki, dlatego kolory są odwzorowane zawsze tak somo perfekcyjnie.
  • drukujemy w białych rękawiczkach, aby nie zanieczyszczać wydruku.
Plakat Fine art printing
Fine art printing plakat

Istnieje wiele projektów i grafik, gdzie bez odpowiedniej jakości druku dzieło traci na wartości (zobaczcie przykład Marilyn Monroe by Andy Warhol – czy bez żywych kolorów ta grafika nadal byłaby symbolem światowego pop-artu?)  i wierzymy, że to samo się dzieje z plakatami, kiedy są wydrukowane na niskiej jakości papierze lub z ograniczoną liczbą kolorów. Tracą charakter i swoją artystyczną duszę.

 

Dlatego nasze plakaty i grafiki są wydrukowane według najwyższych standardów. Swoje obrazy możesz przechowywać i wieszać ponownie w zależności od nastroju lub pory roku, bo zawsze będą wyglądać jak nowe.

Dobierz klasyczne nowoczesne ramy, które są dostosowane to łatwej i szybkiej wymiany plakatów, a Twoje wnętrza nigdy nie będą nudne.