7. Obrazy do salonu – galeria ścienna szyta na miarę?

Opublikowano
Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Obrazy do salonu – jeśli chcesz, żeby Twoje wnętrze opowiadało Twoją historię, przygotujemy dla Ciebie zestaw lub galerię grafik lub plakatów „szytych na miarę”.

Obrazy do salonu są bardzo ważnym elementem wystroju Twojego wnętrza.

Wilki las plakat
Obrazy do salonu

Dlaczego? Bo do salonu zapraszamy gości i to tam spędzamy większość naszego czasu, odpoczywamy, rozmawiamy, podejmujemy ważne decyzje. Dlatego obrazy do salonu powinny odzwierciedlać naszą osobowość lub zainteresowania (na naszym profilu na Facebooku mamy wspaniały przykład obrazów do salonu dla miłośników architektury). Dobrze również, jeśli obrazy, które wybierzemy do salonu, opowiadają ciekawą historię (jak nasz zestaw grafik New York City przedstawiający Manhattan Bridge), którą będziemy mogli się podzielić z przyjaciółmi, których zaprosimy do domu.

Opowiedz nam o sobie, co lubisz, co jest dla Ciebie ważne i jakimi przedmiotami i kolorami lubisz się otaczać, a my przygotujemy dla Ciebie propozycję obrazów do salonu w formie galerii ściennej obrazów do salonu oraz dobranych do nich pięknie wykonanych ram. Możesz wskazać jaki cel chcesz wspierać i wyrazisz to co jest dla Ciebie ważne.

Najlepszym zestawem obrazów do salonu, który wybierają miłośnicy natury i właściciela psów ją nasze Psy i Wilki. Wilki, przodkowie naszych psów to mądre i piękne zwierzęta. Dbają o swoje stado i kochają swoją wilczą rodzinę i mają bardzo rozbudowany język, rodzaj komunikacji za pomocą mowy ciała, odgłosów, a nawet feromonów.

Każdy plakat, obraz lub grafikę możemy dla Ciebie spersonalizować i wydrukować z Twoim imieniem, inicjałami lub dedykacją dla kogoś bliskiego, jeśli chcesz podarować obrazy na prezent. Taka personalizacja z wybranym przez Ciebie tekstem jest wydrukowana pod częścią graficzną obrazy na białym tle tworzącym passe partout.

obrazy do salonu Psy wilki las plakat do salonu
obrazy do salonu

Jeśli masz biuro albo pokoje gościnne i chcesz, żeby każde pomieszczenie opowiadało Twoim gościom wyjątkową, ciekawą historię napisz do nas i opracujemy dla Ciebie graficzną propozycję. Każdy zestaw plakatów może wspierać inny cel, który jest dla Ciebie ważny. Niech Twoi goście poznają Cię lepiej.

Express your values!

 

 

[contact-form to=”monika.wojciechowska@decomeria.com” subject=”Wspolpraca”][contact-field label=”Imię i Nazwisko” type=”name” required=”1″][contact-field label=”Email” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Wiadomość” type=”textarea”][/contact-form]