1. O nas – plakaty, grafiki i obrazy, które projektujemy i drukujemy dla Ciebie są spersonalizowane i ekologiczne!

Opublikowano Dodaj komentarz
Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Projektujemy i produkujemy spersonalizowane i ekologiczne plakaty, galerie, grafiki, obrazy, akwarele i dużo dużo więcej….

Dlaczego nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym z plakatami?

Projektujemy plakaty, grafiki i akwarele, które drukujemy na najwyższej jakości papierach, w 100% bawełnianych o bogatej fakturze, które mają nasycone i nieblaknące kolory. Projektujemy wyjątkową grafikę w formie obrazów na ścianę salonu lub sypialni i personalizujemy ją dla Ciebie. To wszystko bez użycia plastiku, bez kwaśnych chemikaliów z gwarancją najwyższych standardów druku archiwalnego.

Naszym celem jest wspieranie tego, co ważne dla naszych klientów. Jeśli los planety nie jest Ci obojętny, jeśli chcesz chronić zwierzęta. Może obrona praw kobiet i dzieci jest tym, co jest w tej chwili dla Ciebie najważniejsze, bo widzisz, że w wielu krajach te prawa są łamane. Może chcesz działać przeciwko homofobii?

My też w to wszystko wierzymy! A nawet więcej, wszystkie nasze plakaty, obrazy i grafiki są produkowane lokalnie w poszanowaniu środowiska. Wierzymy też, że można wspierać ważne cele i wyrażać siebie poprzez to, jakimi przedmiotami i obrazami się otaczamy, jakie obrazy wieszamy na ścianie, bo na nie codziennie parzymy. Kupowanie pięknych plakatów może wspierać cele i możesz być dumny ze swoich wyborów.

Dlatego kupując nasz plakat, obraz lub grafikę, możesz wybrać fundację, którą chcesz wspierać. My przekażemy dotację od Ciebie, a Ty dostaniesz emailem dowód wpłaty.

Nasz plakat możesz również podarować na prezent z dedykacją dla kogoś wyjątkowego. Napisz nam jaką dedykację chcesz mieć na plakacie, a my ją zaprojektujemy i umieścimy na obszarze pomiędzy grafiką – a ramą. Możesz stworzyć taki plakat dla siebie ze swoimi inicjałami, podpisem lub imieniem i nazwiskiem, ale możesz też podarować wyjątkowy obraz komuś, na kim Ci zależy. Takie spersonalizowany plakaty to prezent, który pokazuje, że o kimś myślisz, dbasz i obdarowujesz naprawdę wyjątkowym prezentem. Plakaty towarzyszą nam w domu, wisząc na ścianie w sypialni lub salonie, więc spoglądając na spersonalizowany plakat, ktoś zawsze o Tobie ciepło pomyśli.

Sprawdź nasze zestawy plakatów do salonu, a może chcesz wybrać grafiki ze znakami zodiaku dla siebie i najbliższych? Mamy wyjątkowe projekty, które możemy dla Ciebie spersonalizować, dodając imię lub dedykację. Mamy również wydruki pięknych, malowanych ręcznie akwareli ze zwierzętami z polskich lasów, które kochają wszystkie dzieci. Odwiedź nasze kategorie produktowe i znajdź coś dla siebie lub na prezent dla kogoś wyjątkowego.

Dodaj komentarz