Decomeria usługi graficzne plakaty do sypialni obrazy do salonu grafiki ramy plakat na prezent spersonalizowany prezent prezenty

Nawet dodatki do domu możesz kupować 100% świadomie.

Każdy Twój zakup może być świadomy. Możesz też świadomie kupować dekoracje i dodatki do domu.

Wierzymy, że razem możemy naprawdę dużo. Chcemy pomagać niezależnie od tego, jaki cel jest dla Ciebie najważniejszy w tej chwili. Dodatki i dekoracje do domu mogą być kupowane pod wpływem impulsu, kaprysu albo mody i to jest zrozumiałe, bo lubimy się otaczać pięknymi przedmiotami. Ale nadal możesz kupować świadomie, wybierając firmy dbające o środowisko, odpowiedzialne społecznie i wspierające lokalny biznes. Taka jest Decomeria.

Zobacz jakie to u nas łatwe:

Dekoracje do domu plakaty grafiki obrazy spersonalizowane prezenty dodatki do domu

 

Dodatki do domu, które u nas kupujesz wspierają wybraną przez Ciebie fundację. Wystarczy, że podczas zakupu wybierzesz, na jaki cel chcesz przekazać swoją dotację, a my dokonamy wpłaty i prześlemy Ci potwierdzenie z indywidualnym numerem Twojego zamówienia. Jeśli utworzysz konto na naszej stronie, będziemy co roku wysyłać Ci certyfikat z całkowitą kwotą dotacji, którą przekazałeś na wszystkie wybrane cele.

Nasze plakaty, grafiki i obrazy to idealne dodatki do domu. Odmienią Twój salon, sypialnię i pokój dziecka. A dzięki naturalnym składnikom jak drewno, 100% bawełniany papier nasze dodatki do domu są bezpieczne do każdego pomieszczenia.

Nie stój obok! Wyraź to co ważne!

Zapraszamy do naszego sklepu i na nasz profil na Decomeria na Facebooku.

Express your values!